Wielkanocna fryzura

Choć do Świąt Wielkiej Nocy pozostało jeszcze kilka tygodni już teraz proponujemy Wam piękne uczesanie na tę okazję. Fryzura na kojarzy mi się z wiosną, świeżością i subtelną elegancją. Jest bardzo kobieca a zarazem ma w sobie dużą dozę zawsze modnego dziewczęcego szyku.

Uczesanie przeznaczone jest dla włosów długich.

Efektownie prezentuje się przy każdym kolorze kosmyków. Możesz postawić na nie niezależnie od tego czy jesteś brunetką, szatynką czy blondynką.

Co ciekawe uczesanie nie jest trudne do wykonania. Potrzebny będzie Ci jedynie lakier do włosów, odpowiednia szczotka i odrobina dobrych chęci. Jeśli jesteś w nie zaopatrzona przeczytaj nasze wskazówki i do dzieła!

Niemal każda fryzura najlepiej układa się na świeżo umytych włosach. Od tego więc rozpoczynamy przygotowanie naszej świątecznej fryzurki.

Następnie suszymy włosy jednocześnie przeczesując je grubą okrągłą szczotką (im szczotka grubsza tym lepiej). Dzięki odpowiednim pociągnięciom szczotki Twoje kosmyki ułożą się w modne fale.

Włosy przy nasadzie rozdziel na środku. Dodatkowo możesz lekko podkręcić kosmyki prostownicą. Najpierw spryskaj je preparatem chroniącym włosy przed wysoką temperaturą, potem lekko przeczesz i na koniec owiń kosmyk prostownicą.

Kiedy uczesanie będzie już gotowe mocno spryskaj włosy lakierem.

 

Dodaj komentarz