Wieczorowa fryzura na andrzejki

Sylwester, studniówka, andrzejki – to okazje, które wymagają szczególnych stylizacji. Oprócz eleganckiej kreacji i modnego makijażu niezwykle istotna jest także fryzura. Ma przykuwać uwagę, ale równocześnie nie może być agresywna czy wulgarna. Dobór oryginalnej i bezpretensjonalnej fryzury na andrzejki nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać.

Na tegorocznej imprezie andrzejkowej mile widziane będą zarówno rozpuszczone włosy, jak i upięcia – koki, warkocze, sploty.

Zobacz jakie są najmodniejsze uczesania andrzejkowe >>

Prosta, ale jednocześnie bardzo modna fryzurka na wielkie wyjścia dla włosów średnich i półśrednich. Przed wykonaniem uczesania włosy powinny być wycieniowane i podcięte, tak by miały dość długą grzywkę na bok. Umyte włosy suszymy ręcznikiem i suszarką z dyfuzorem. Kosmyki rozczesujemy dużą okrągłą szczotką.

Włosy prostujemy. Przy użyciu pianki tworzymy niesforne fale na końcówkach włosów. Dokładnie prostujemy grzywkę, prostownicą lekko podkręcamy końcówki kosmyków przy grzywce. Dłońmi układamy tył uczesania. Fryzurę utrwalamy lakierem do włosów.

Dodaj komentarz