Trendy fryzury na najbliższy sezon

Styliści prześcigają się w tworzeniu nowych fasonów fryzur. Wciąż następują zmiany, dlatego warto zwrócić uwagę na to, co jest modne w tym sezonie. Jeśli zaprezentujesz się w trendy fryzurze, na pewno przyciągniesz miliony spojrzeń zachwyconych panów i zazdrosnych pani.

Jeśli posiadasz długie włosy, mamy dla ciebie świetną wiadomość. W sezonie letnim i jesienno- zimowym szczególnie modne stają się kucyki, ale w wyjątkowej formie. Najmodniejsze są obecnie kucyki luźno związane gumką lub wsuwkami. Modna kobieta koniecznie powinna wybrać wersję kucyka na bok. Tak noszą się teraz gwiazdy Hollywood, między innymi zjawiskowa blondynka Paris Hilton. Będziesz wyglądać rewelacyjnie w kucyku na bok jeśli masz fryzurę z grzywką.

Modne są również fryzurki inspirowane latami sześćdziesiątymi, czyli przede wszystkim długie fryzury ozdobione kwiatami, opaskami do włosów, upięcie grzywek na bok tak, aby zakrywały czoło, włosy karbowane, falowane, krótkie grzywki. Wybiegi mody podbija przede wszystkim najładniejsza fryzura lat 60. – rozpuszczone włosy plus upięty z boku nad uchem mały koczek w kształcie kwiatka. Rewelacja!

Styliści proponują fantazyjne koki i upięcia włosów. Często są one luźno związane, połączone z warkoczami splecionymi na boku. Trochę przypominają fryzurę rozwianą przez wiatr, dzięki czemu dodadzą ci tajemniczości, romantyzmu i uroku.

Kolejny hit tego sezonu to również fryzury snooki i emo. Jest ona również przeznaczona dla kobiet z długimi włosami. W snooki lub emo każda dziewczyna będzie świetnie wyglądać.

Propozycje, zdjęcia i instrukcje powyższych uczesań, a także wiele  innych modnych fryzur znajdziesz na naszej stronie. Jeśli któraś przypadnie ci do gustu lub zupełnie ci się nie spodoba – oceń ją albo dodaj komentarz. Bądź trendy i wybierz modną fryzurę!