Świąteczna fryzura na Boże Narodzenie

Świąteczna fryzura loki Już niedługo zacznie się przedświąteczna gorączka. W grudniowym rozgardiaszu, w przedświątecznym pędzie za trafionymi upominkami, między przygotowaniem dań na wigilijny stół a dekorowaniem salonu trudno znaleźć czas na zrobienie modnej świątecznej fryzury. Dlatego o świątecznym uczesaniu warto pomyśleć już teraz, święta Bożego Narodzenia wymagają przecież szczególnej oprawy.

Oprócz smakołyków czy pięknie przystrojonej choinki warto pomyśleć także o swoim wyglądzie. Elegancki strój oraz odświętna fryzura to obowiązkowe elementy Twojego bożonarodzeniowego image.

Jak przygotować odświętną fryzurę na Boże Narodzenie? Jak uczesać się na świąteczne spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi?

Większość z nas na co dzień prostuje włosy – na wyjątkową okazję jaką bez wątpienia jest świąteczne spotkanie proponujemy loki i fale. Nadadzą one naszej stylizacji oryginalności, podkreślą dobry gust i często bardzo skrzętnie skrywaną przez nas kobiecość.

Do przygotowania fryzury potrzebna będzie Ci lokówka lub termoloki, suszarka, preparat do formułowania skrętów oraz kilka spinek w kolorze Twoich kosmyków.

Umyj włosy. Osusz je lekko ręcznikiem. Możesz założyć na termoloki i potraktować kosmyki sporą dozą powietrza z suszarki, najlepiej suszarki z dyfuzorem. Zamiast termicznych wałków możesz także użyć lokówki (ewentualnie falownicy – wtedy jednak loki będą miały dużo mniej intensywne skręty). Formułuj grube loczki wcześniej nakładając na włosy preparat podkręcający kosmyki. Ukształtowane loki przerzuć na jeden bok. Podepnij je z tyłu kilkoma wsuwkami. Utrwal świąteczne uczesanie lakierem.

Dodaj komentarz