Ślubny kok dla pani młodej

ślubna fryzuraCiągle mówi (pisze też) o tym, że ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Trudno temu zaprzeczyć. Tego dnia to właśnie Ty masz być najpiękniejsza. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić? A może właśnie – dla chcącego nic trudnego?

Jeśli wybrałaś już ślubną kreację i dodatki do niej pora na zastanowienie się nad uczesaniem na wesele. Najważniejsze kryterium jakim powinnaś się kierować to wygoda. Na nic zda się najpiękniejsza nawet fryzura – istny majstersztyk, który będziesz mieć na głowie jeśli podczas ślubnych uroczystości czy weselnego przyjęcia przez cały czas zastanawiać się będziesz czy Twoje włosy nie oklapły, czy z misternie natapirowanej fryzurki przypadkiem nie wymsknął się jeden kosmyk.

Przyszła Panno Młoda – polecamy Ci fryzurę prostą, klasyczną i komfortową w noszeniu. Postaw na eleganckiego i bardzo dziewczęcego koka, w którym na pewno będzie Ci do twarzy.

Sprawdź jak zrobić fryzurę>>

Zaprezentowaną na zdjęciu fryzurę możesz zrobić sama lub poprosić o pomoc koleżankę albo udać się do fryzjerki. Ostatnia opcja jest zdecydowanie najbezpieczniejszym rozwiązaniem – będziesz mieć wtedy pewność, że uczesanie wykonane przez profesjonalistę jest na pewno dobrze zrobione.

Tak jak i w przypadku innych uczesań wieczorowych umyte włosy suszymy suszarką. Przed kontaktem z niezdrowym dla włosów powietrzem z suszarki należy potraktować je kosmetykiem przeciw łamaniu, wysychaniu i wypadaniu włosów. Następnie dokładnie rozczesujemy kosmyki. Formułujemy koka tworząc mniejsze sploty – włosy przypinamy dyskretnymi wsuwkami (najlepiej w kolorze włosów). Na czole wypuszczamy kilka kosmyków, zaczesujemy na bok tworząc delikatną grzywkę. Koka dekorujemy sztucznym bądź żywym kwiatem. Dodatkowo grzywkę możemy ozdobić małymi perełkami bądź mini spinkami pasującymi do sukienki ślubnej.

Dodaj komentarz