Piękny kok na Sylwestra

efektowne upięcie długich włosówPlanujesz Sylwestra… przebierasz w ofertach? Pewnie masz już swoją wizję idealnej imprezy… Jeżeli chcesz uczesać się na sylwestra u fryzjerapamiętaj, już jest najwyższy czas na rezerwację.

W takie dni jak przełomowy Sylwester w profesjonalnym salonie fryzjerskim musisz zarezerwować termin znacznie wcześniej – nawet do trzech, czterech miesięcy. Dobrze jest wcześniej rozejrzeć się w Internecie i poszukać najodpowiedniejszej fryzury i przedstawić zdjęcie fryzjerce – będziesz wtedy pewna, że uczeszą cię zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Prezentowana fryzura jest dość trudna w wykonaniu, dlatego najlepiej jeśli wykonasz ją u fryzjera. Możesz jednak spróbować ułożyć ją na próbę sama w domu, aby przekonać się jak będziesz w niej wyglądać.

Na początek wytapiruj włosy. Następnie nawiń końcówki włosów na wałki, spryskaj lakierem i pozostaw na około pół godziny. Jeśli zależy ci na czasie możesz  zamiast wałków użyć lokówki. Następnie należy pasmo po paśmie dopinać włosy wsuwkami – układając w fantazyjny wzór z boku głowy tuż nad szyją . Fryzurę można dodatkowo ozdobić dopinką w wybranym kształcie.

Jedno przemyślenie nt. „Piękny kok na Sylwestra

Dodaj komentarz