Naturalne uczesanie na komunię

Już niedługo maj a wraz z nim czas pierwszych komunii świętych. Alby i sukienki na tę uroczystość dawno już wybrane i przygotowane. Teraz pora na resztę. Oprócz dodatków, takich jak rękawiczki czy buty ważna jest fryzura, szczególnie w przypadku dziewcząt.

 

Jeśli chcesz bo Twoja córeczka wyglądała podczas pierwszej komunii świętej uroczo postaw na jak najbardziej naturalne uczesanie. Jeśli młoda dama jest właścicielką długich włosów swobodnie rozpuszczone kosmyki będą wyglądały niezwykle dziewczęco i elegancko. Warto jednak trochę pomóc naturze by włosy lepiej się układały. Dobierając fryzurkę pamiętajmy także o wianku – dopasujmy uczesanie również pod tym kątem.

Na taką okazję jaką jest uroczystość komunijna proponujemy rozpuszczone kosmyki – im włosy bardziej naturalne, tym lepiej. Umyte i wysuszone włosy rozczesujemy. Lokówką lub prostownicą tworzymy na nich swobodne skręty i fale. Nie robimy ich na całej długości włosów, ale tylko przy końcach.

Jeśli dziewczynka ma naturalnie kręcone włosy wystarczy, że po umyciu nałożymy na nie trochę pianki do włosów kręconych i wymodelujemy loki dłońmi i podsuszmy kosmyki suszarką.

Dodaj komentarz