Młodzieżowa fryzurka na imprezę sylwestrową

loki na sylwestraZapewne wybrałaś już kreację na tegorocznego sylwestra. Teraz czas na dodatki, makijaż oraz fryzurę. Pamiętaj, że nie zależnie od tego na jaki strój sylwestrowy się zdecydujesz, uwagę przykuwać będą także Twoje włosy.

Spośród setek propozycji noworocznych uczesań wybraliśmy młodzieżową fryzurkę – pomysł na modne uczesanie na imprezę, party tematyczne oraz zabawę w klubie. Co najważniejsze fryzura nie jest trudna do ułożenia, a prezentuje się naprawdę efektownie.

Jeśli znudziły Ci się proste kosmyki, pracochłonne koki czy wymagające dużo cierpliwości warkocze postaw na romantyczne, ale także bardzo kobiece loki w stylu lat 50′.

Uczesanie polecane jest przede wszystkim dziewczynom z włosami mającymi tendencję do kręcenia się. W ich przypadku wystarczy umyć włosy, podsuszyć je suszarką z dyfuzorem i na pół wilgotne kosmyki nałożyć piankę. Przy przedziałku „podwijamy” jeden skręt, podpinamy spinką w kolorze włosów i mocno traktujemy włosy lakierem.

Jeśli natura nie obdarzyła Cię naturalnie kręconymi się włosami także możesz pokusić się o wykonanie przedstawionej na zdjęciu fryzurki na Sylwestra. Na wysuszone włosy nałóż preparat ułatwiający formułowanie skrętów, a następnie partia po partii włosów modeluj je lokówką. Włosy „wypuść do przodu”, niech opadają swobodnie na ramiona, a jeden kosmyk u góry podepnij wsuwką. Teraz tylko lakier utrwalający fryzurkę i gotowe!

 

 

Dodaj komentarz