Młodzieżowa fryzura na półmetek

duzy-kokCzy wybrałaś już uczesanie na półmetek? Czas najwyższy! Przed uczesaniem zastanów się jaka fryzurka będzie pasowała nie tylko do okazji, ale także Twojej sukienki, makijażu, biżuterii. Dzięki temu uzyskasz efekt spójnej i modnej stylizacji.

Jeśli znudziły Ci się już rozpuszczone włosy – czy to proste, czy tez kręcone wybierz bardzo modne w tym sezonie upięcie. My stawiamy na eleganckiego koka, w którym każdej dziewczynie będzie do twarzy.

Jak wykonać uczesanie na połowinki?

Czytaj dalej

Kok na zabawę karnawałową

duzy-kokKarnawał w pełni. To czas zabaw do białego rana, bali, studniówek, ale i domówek. Niezależnie od tego, jaka dokładnie jest okazja, każda z nas marzy o tym, by olśnić wszystkich zebranych na imprezie gości. Niezawodnym sposobem jest twarzowa fryzura.

Jeśli na co dzień nosisz rozpuszczone włosy lub wiążesz je w niedbałą kitkę – uczesanie, które dzisiaj prezentujemy jest dla Ciebie. Duży, wręcz monstrualny kok pasuje do niemal każdego rodzaju twarzy i typu urody. Jest maksymalnie elegancki i super kobiecy. A co równie ważne – jego zrobienie nie wymaga specjalnych umiejętności manualnych czy fryzjerskich.

Jak zrobić dużego koka?

Czytaj dalej

Upięcie na lato

proste spięcie na weseleFryzura doskonale nadaje się na upalne dni, których w tym roku nie brakuje… Jeśli masz długie włosy, a upał sprawia, że czujesz się niekomfortowo w rozpuszczonych włosach, możesz wsuwkami wysoko upiąć część włosów. Odsłonisz w ten sposób twarz, a nadal będziesz wyglądać kobieco.

Czytaj dalej