Fryzura na Andrzejki

oruginalna stylizacja z kwiatamiJeśli na Andrzejki planujesz wybrać się imprezę w klubie lub spotkać się na „domówce” ze znajomymi, powinnaś obok modnej sukienki, bluzki, torebki, makijażu, pomyśleć już dziś o wystrzałowej fryzurze andrzejkowej. Może będzie to fryzurka prezentowana na zdjęciu…

Taką fryzurę najlepiej wykonać u fryzjera, bo wymaga ona nieco wprawy. Ale jeśli nie brakuje ci fantazji, możesz spróbować uczesać taką fryzurkę sama w domu. Może pomóc ci w tym na przykład koleżanka.

Należy zacząć od wyprostowania włosów przy pomocy prostownicy – włosy prostujemy pasmo po paśmie – dzięki temu staną się one gładkie i błyszczące. Następnie należy nałożyć piankę – ważne, aby nie sklejała ona włosów. Sploty w węzełki możesz wykonać nawijając włosy na palec i dopinając trzema wsuwkami na skos, tak aby wsuwki zachodziły na siebie (dzięki temu fryzura na pewno się nie rozpadnie).  Odstające kosmyki dodatkowo utrwal przy pomocy lakieru – dzięki temu uzyskasz efekt ekstrawaganckiej fryzury. Część włosów zepnij w koński ogon.

Dodaj komentarz